آذربایجان شرقیاخبار

گردهمایی مسئولین سه شنبه های مهدوی استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، گردهمایی مسئولین سه شنبه های مهدوی استان در آستانه ایام فاطمیه، با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان و حجت الاسلام اسمعیلی از اساتید بنیاد، روز دوشنبه بیست و دوم آبان ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به کار کردن برای امام زمان(عج) در مناسبت های ملی و مذهبی، گفت: اولا ما نباید برای فعالیت های امام زمانی دنبال بهانه بگردیم، چرا که مسئله امام، گم شده ی تمام ملت ها و ادیان است، باید در هر موقعیتی و زمانی برای امام زمان(عج) کار کنیم، ولی وجود این مناسبت ها یک زمینه در ذهن مخاطب ایجاد می کند که زحمت مربیان را کم می کند، بنابر این از ایام شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها برای تبلیغ و الگو سازی طریقه حمایت از ولایت و امامت استفاده کنید.

حجت الاسلام دژبان معاون فرهنگی بنیاد با بیان تذکراتی، گفت: در ایام شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها از محتواهایی که بنیاد در اختیارتان قرار می دهد و مربیان بنیاد در مجالس استفاده شود و در صورت استفاده از اساتید دیگر حتما گزارشی از کیفیت و موضوعات مطروحه در مجالس برای بنیاد ارسال کنید.

در این جلسه حجت الاسلام اسمعیلی به بیان شیوه های ارتباط مؤثر با مخاطب پرداخته و مقرر شد دوره چند ساعته ارتباط با مخاطب در فرصت های بعدی برگزار شود.

گردهمایی مسئولین سه شنبه های مهدوی استان آذربایجان شرقی

گردهمایی مسئولین سه شنبه های مهدوی استان آذربایجان شرقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا