اخبارخراسان شمالی

فعالیت واحد خواهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی، برجی زاده مسئول حسینیه هاشمی بجنورد در روز شنبه ششم آبان ماه طی مصاحبه ای تلفنی برخی از فعالیت های مربیان مهدوی خانم، در این حسینیه را بیان کرد.

برجی زاده ضمن اشاره به اهمیت مباحث معرفتی امام زمان(عج) گفت: این مسئله همواره از دغدغه های این مجموعه فرهنگی مردمی بوده و در همین راستا تلاش کردیم تا از حضور مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان نهایت استفاده را داشته باشیم.

وی ادامه داد مربیان زیادی به این مکان رفت آمد دارند ولی در خصوص مهدویت چند مربی هستند که دو موضوع معارف مهدوی بر اساس کتاب نگین آفرینش و سبک زندگی مهدوی را در این کلاس ها تدریس می کنند و عمده افراد کلاس نوجوانان و جوانان می باشند و همین افراد دانشجو یا خانه دار هستند.

برجی زاده اظهار کرد: کلاس ها روز به روز در حال رونق است و قصد داریم در آینده مباحث کاربردی مربوط به مهدویت را به صورت کارگاهی برگزار کنیم.

در پایان این مصاحبه خانم برجی زاده از همکاری بنیاد تشکر کرد و برای همه فعالان فرهنگی طلب خیر و موفقیت کرد.

فعالیت واحد خواهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی فعالیت واحد خواهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا