اخبارخراسان رضوی

برتری دانش آموزان استان خراسان رضوی در مسابقات کشوری گفتمان مهدویت

دانش آموزان استان خراسان رضوی با همراهی مربی بنیاد استان در مسابقات کشوری گفتمان مهدویت حائز رتبه شدند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، دانش آموزان استان خراسان رضوی با همراهی مربی بنیاد استان در مسابقات کشوری قرآن و عترت و نماز در رشته گفتمان مهدویت در کرمانشاه حائز رتبه شدند.

دو تن از دانش آموزان منتخب استان خراسان رضوی طی جلساتی با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، آموزش های مهدویت را گام به گام دیدند.

این دانش آموزان در مرحله کشوری در استان کرمانشاه حضور پیدا کرده و با بقیه استان ها در رشته گفتمان مهدویت به رقابت پرداختند.

کارشناس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی خانم فاطمه پرویان، طی ۲۵ ساعت آموزشی با دانش آموزان منتخب استان کار کرد.

وی با محوریت کتاب جهت نما و گفتگوی چالشی پیرامون ۴۰ پرسش و پاسخ آن کتاب، دانش آموزان را جهت ورود به مسابقات نهایی کشوری آماده ساخت.

مسابقات کشوری پسران در استان کرمانشاه برگزار شد و دانش آموزان پسر منتخب استان خراسان رضوی هم همچون دختران، توسط کارشناس مهدویت آموزش های متعددی دیدند.

این مسابقات در دو سطح مجازی و حضوری بوده که منتخبین مرحله مجازی در قالب آزمون آنلاین به مرحله حضوری در استان کرمانشاه راه یافتند.

داش آموزان دختر و پسر خراسان رضوی از مرحله مجازی و مقدماتی کشوری با موفقیت عبور کردند و وارد مرحله حضوری و نهایی کشوری شدند.

همچنین این دانش آموزان در تاریخ ۶شهریور ماه به بنیاد استان دعوت شده و ضمن صحبت و تبادل نظر با مدیر بنیاد استان، هدایایی دریافت کردند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی نسب، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، ضمن تشکر از تلاش دانش آموزان و مربی آنها، رهنمودهایی برای پیشبرد معارف مهدویت بین دانش آموزان بیان کرد.

قایل ذکر است ۶۵۰ دانش‌آموزان سراسر کشور در ۶رشته‌(انشای نماز، احکام، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، فهم قرآن، گفتمان مهدوی) به رقابت پرداختند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا