اخبارگلستان

مدیر بنیاد استان گلستان: همه ادیان به ظهور منجی اعتقاد دارند

جشن تکلیف فرزندان نومکلف کارکنان صنعت معدن تجارت استان گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، مراسم جشن تکلیف فرزندان نومکلف کارکنان صنعت معدن تجارت استان با حضور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و ستاد اقامه نماز استان، مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان و جمعی از کارکنان و فرزندان، در روز یکشنبه هجدهم تیرماه در محل تالار همایش های دانشگاه جامع علمی کاربردی خانه کارگر استان گلستان برگزار شد.

قاسم محمدی در ابتدای سخنان خود با اشاره به نکاتی پیرامون مهدویت و ظهور منجی، گفت: همه ما به عنوان شخص منتظر موظف هستیم کارهای خود را در مسیر ظهور حضرت ولیعضی ارواحنا فداه انجام دهیم.

وی افزود: همه ادیان به ظهور منجی اعتقاد دارند و تفاوت آنها در مورد شخص و نحوه ظهور آن است.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان در پایان سخنان خود با تاکید برا ضرورت ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه، گفت: جامعه مهدوی با یاوران مهدوی و اجرای فعالیتهای مهدوی شکل می گیرد، لذا تلاش کنیم در جهت ظهور امام زمان(عج) و انجام وظایف منتظران در عصر غیبت ثابت قدم باشیم.

محمدی در ادامه با اشاره به اهمیت حجاب و تاکید دین اسلام بر پوشش اسلامی، گفت: رفتار والدین در خانه و اجتماع می تواند آینده فرزندان را رقم بزند، اگر پدر و مادر اهل حجاب و نماز و اجرای قوانین الهی باشند قطعا تاثیر مثبت آن را در فرزندان خود مشاهده خواهند کرد.

وی در ادامه با بیان مطالبی در خصوص احکام نو مکلفان در خصوص نماز و ادای فرائض دینی، یادآور شد: فرزندان ما اگر خود را ملزم به اجرای احکام الهی کنند و نسبت به آن دغدغه و مسئولیت پذیر باشند، می توانند خود را در برابر حجمه های امروزه مقاوم کنند.

محمدی از نماز به عنوان بالاترین ذکر خدا و ضامن دوری انسان از منکرات یاد کرد و گفت: طبق آیات و روایات مهمترین عمل عبادی که تاثیر مستقیم در سایر اعمال انسان دارد، نماز است، لذا باید تلاش کنیم در ادای این فریضه الهی و اقامه آن در وقت فضیلت کوتاهی نکنیم.

در پایان مراسم از نومکلفان با اهدای هدایای نقدی و غیر نقدی تقدیر شد.

جشن تکلیف فرزندان نومکلف کارکنان صنعت معدت تجارت استان گلستان جشن تکلیف فرزندان نومکلف کارکنان صنعت معدت تجارت استان گلستان جشن تکلیف فرزندان نومکلف کارکنان صنعت معدت تجارت استان گلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا