آذربایجان شرقیاخبار

افتتاحیه دوره توانمند سازی مربیان مهدها و مراکز پیش دبستانی شهرستان میانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، افتتاحیه دوره مهدویت ویژه مدیران، مربیان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی شهرستان میانه، با حضور احمدی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش منطقه میانه، مولوی دبیر نماز و مهدویت شهرستان و سایر مسئولین، روز چهارشنبه هیجدهم مرداد ماه برگزار شد.

مولوی در گفتگو با روابط عمومی بنیاد استان، با تشریح اهداف این دوره، گفت: دوره توانمند سازی مربیان به همت بنیاد و ستاد اقامه نماز شهرستان میانه، با همکاری معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش منطقه میانه و با حضور مدیران و مربیان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی منطقه میانه به مدت هشت ساعت و در طی چهار جلسه اجراء شد.

در افتتاحیه این دوره سعید مولوی طی سخنانی به اهمیت ویژه دوره هفت سال اول در زمینه تربیت دینی و به نقش مربیان این دوره در ایجاد احساس خوش بینانه در کودکان نسبت به امور دینی و مذهبی اشاره کرده و از مربیان درخواست کرد با هنرمندی و هماهنگی گفتار و رفتار و رفع تناقض ها و تضادها، آینده سازان میهن اسلامی را با فرهنگ انتظار و مهدویت و نماز آشنا نمایند.

وی در پایان آمادگی بنیاد شهرستان جهت برگزاری کلاسهای آموزشی ویژه اولیا را اعلام کرد و از مدیران خواست جهت تشکیل این کلاسها، با هماهنگی دبیرخانه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)، اقدام کنند.

در ادامه احمدی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش منطقه میانه نیز ضمن قدردانی از ستاد اقامه نماز و بنیاد شهرستان و استان بابت اجرای دوره، از مدیران و مربیان حاضر در دوره درخواست کرد به ساحت های شش گانه سند تحول و به خصوص به موضوع تربیت دینی بیش از پیش توجه نمایند و بذر دیانت و توحید و مهدویت را در لوح سفید قلب کودکان بکارند.

در ادامه مربیان که با هدف برگزاری کلاس های مهدویت، طریقه انتقال مفاهیم مهدوی به کودکان و روانشناسی کودک، از مرکز استان اعزام شده بودند، شروع به تدریس کردند.
لازم به ذکر است برای شرکت کنندگان این دوره گواهی استانی از سوی ستاد اقامه نماز و بنیاد استان صادر شد.

دوره توانمند سازی مربیان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی شهرستان میانه

دوره توانمند سازی مربیان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی شهرستان میانه

دوره توانمند سازی مربیان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی شهرستان میانه

دوره توانمند سازی مربیان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی شهرستان میانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا