آذربایجان شرقیاخبار

افتتاحیه دوره بی سابقه تربیت مربی مهدویت در استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، افتتاحیه دوره تربیت مربی مهدویت با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان روز چهارشنبه و پنجشنبه، پنجم و ششم اردیبهشت ماه در آمفی تئاتر مصلی اعظم حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.

حجت الاسلام دژبان در گفتگو با روابط عمومی بنیاد استان، در تشریح دوره تربیت مربی مهدویت، گفت: دوره ای که در حال برگزاری است یک دوره بی نظیر و بی سابقه در کشور است که با بیش از ثبت نام هزار و سیصد نفر و حضور هزار نفری در مصلی هزار و صد نفری حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد، این دوره روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با حضور اقشار مختلف جامعه، در طول ماه با بهرمندی از اساتید ممتاز مرکز تخصصی مهدویت قم برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به اهمیت موضوع جلسه، گفت: اهمیت هر دوره یا جلسه ای به موضوع آن بستگی دارد، این دوره مزین به نام مبارک حضرت امام زمان(عج) است که در ردیف نبوت است، چرا که اگر ما امام خود را نشناسیم خدا را نمی توانیم بشناسیم.

حجت الاسلام محمودی یکی از اساتید این دوره به مباحث زیبایی های ظهور، امامت، ضرورت وجود امام در جامعه و ارتباط با امام، پرداخت.

در کنار برگزاری این دوره از نمایشگاه کتب مهدوی هم استقبال بی نظیری صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا