آذربایجان شرقیاخبار

دوره روش های تبلیغ معارف مهدوی در ادارات، در تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، دوره روش های تبلیغ معارف مهدوی در ادارات، ویژه ائمه جماعات و دبیران نماز و مهدویت ادارات، با حضور حجت الاسلام عباسعلی پور معاون آموزش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) کشور و حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان، روز سه شنبه سی و یکم مرداد ماه، در سالن مصلی اعظم حضرت امام خمینی (ره) تبریز برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی در ابتدای این دوره ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دبیران ادارات و ائمه جماعات، با اشاره به موضوع آخرالزمان، گفت: در این عصر دبیران ما در ادارات قربه الی الله برای ترویج نماز و معارف مهدوی با دلسوزی تلاش می کنند، که خواسته ما از عزیزان این است که بازهم در تداوم همکاری ها با اجرای صحیح تفاهم نامه ها و برگزاری دوره های آموزشی نمازی و مهدوی تلاش مضاعف داشته باشند.

وی با تاکید بر تبلیغ در ادارات، افزود: ائمه جماعات حدالامکان به برنامه تبلیغی در نمازهای جماعت اهتمام داشته باشند مخصوصا یکشنبه های علوی، دوشنبه های تفسیری و سه شنبه های مهدوی که برنامه ای که آیت الله آل هاشم هم به آن تاکید دارند.

حجت الاسلام عباسعلی پور با اشاره به اهمیت تبلیغ، گفت: امروزه ما شاهدیم هر تفکری و هر قومی تبلیغ بیشتری دارند، هر چند باطل و غیر عقلی، طرفدار و پیرو بیشتری دارد. وی در ادامه شیوه های تبلیغ در رسانه، فضای مجازی، محیط کار و اجتماع بیان کرده و هرکدام را تشریح کرد.

دوره روش های تبلیغ معارف مهدوی در ادارات

دوره روش های تبلیغ معارف مهدوی در ادارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا