اخبارخراسان رضوی

دوره مجازی آشنایی با معارف امامت و مهدویت در مشهد

دوره مجازی آشنایی با معارف امامت و مهدویت در مشهد طی 22 جلسه آموزشی با همکاری دانشگاه رضوی با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، مرکز معرفت و مهارت دانشگاه رضوی و کانون مهدویت دانشگاه رضوی با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، دوره مجازی آشنایی با معارف امامت و مهدویت را برگزار می‌کند.

دوره مجازی آشنایی با معارف امامت و مهدویت ویژه عموم علاقه‌مندان برادر و خواهر، طلاب و دانشجویان و فعالان فرهنگی با اساتید برجسته استانی و کشوری در نظر گرفته شده است.

اولویت شرکت در دوره‌های تکمیلی و تخصصی، دریافت گواهی مشترک از مرکز معرفت و مهارت و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی از جمله مزایای این دوره است.

قابل ذکر است که دوره مجازی آشنایی با معارف امامت و مهدویت از ۲۰ آبان تا ۱۱ دی ۱۴۰۲ در ۲۲ جلسه به صورت مجازی برگزار خواهد شد و مهلت ثبت نام تا ۱۹ آبان ۱۴۰۲ خواهد بود.

همچنین شهریه دوره با احتساب با ۷۰ درصد تخفیف، فقط ۱۳۵,۰۰۰ تومان و برای طلبه دانشجویان دانشگاه رضوی مبلغ ۹۰.۰۰۰ تومان می باشد.

علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به سایت مرکز معرفت و مهارت دانشگاه رضوی مراجعه کنند.

دوره مجازی آشنایی با معارف امامت و مهدویت در مشهد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا