اخبارگلستان

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) گلستان با مدیر کل میراث فرهنگی دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، در راستای پیگیری اجرای برنامه های مصوب ابلاغی، قاسم محمدی مدیر بنیاد استان با محمدجواد ساوری مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در روز یکشنبه یکم مرداد ماه دیدار و گفتگو کرد.

قاسم محمدی دراین جلسه با اشاره به ایام سوگواری و عزاداری سید و سالار شهیدان، بر ترویج فرهنگ مهدویت در این ایام تاکید کرد.

وی گفت: با توجه به استقبال و حضور اقشار مختلف مردم در حسینیه ها و دسته های عزاداری، تلاش کنیم با همکاری یکدیگر قدمی در جهت توسعه معارف مهدوی برداریم.

مدیر بنیاد استان یادآور شد: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) آمادگی همکاری با دستگاه های اجرایی استان در جهت چاپ و نشر بروشورهای محرم مهدوی را دارد.

محمدجواد ساوری مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ادامه ضمن قدردانی از فعالیتهای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، در سطح استان، بر ضرورت احیای معارف مهدوی و داشتن انسجام در اجرای برنامه های این حوزه تاکید کرد.

وی با اشاره به برپایی موکب های مختلف در مسیر دسته های عزاداری، گفت: اداره کل میراث آمادگی دارد در جهت نشر معارف مهدوی، در چاپ و توزیع بروشورهای مهدویت همکاری کند.

مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) گلستان با مدیر کل میراث فرهنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا