اخبارمرکزی

مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان دیدار کرد

حجت الاسلام رودبارانی: فرهنگ سازی در زمینه نماز و مهدویت از بزرگترین سرمایه گذاری ها است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) استان با حسین دلاوری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه در دفتر مدیر کل دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دلاوری ضمن خیر مقدم و تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهید حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، به ارائه گزارشی مختصر از برنامه های اداره کل ثبت اسناد و املاک در زمینه نماز و مهدویت پرداخت.

وی در ادامه افزود: این اداره کل در جهت اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی در مورد نماز و مهدویت آمادگی کامل را دارد و ان شاالله در نظر داریم تا با همکاری ستاد اقامه نماز استان به بهترین نحو ممکن برنامه ها را اجرا کنیم.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مرکزی در ادامه به بیان اهمیت نماز و لزوم تلاش مضاعف در پیشبرد اقامه این فریضه الهی در جامعه به ویژه کارمندان را ، از اهم مباحث فرهنگی دانسته و از تلاش های مستمر ستاد اقامه نماز در فرهنگ سازی فریضه ارزشمند نماز و مهدویت در بین اقشار مختلف تقدیر کرد.

سپس حجت الاسلام رودبارانی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و قدردانی از همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک در اجرای برنامه های فرهنگی با ستاد اقامه نماز و بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان افزود: فرهنگ سازی در زمینه نماز و مهدویت از بزرگترین سرمایه گذاری ها است و مدیران ارشد دستگاه های اجرایی موظفند با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی در این زمینه تلاش وافری داشته باشند.

مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی با بیان پیام رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای به اجلاس سراسری بیست و چهارم نماز که فرمودند: « توقع و انتظار این جانب آن است که همه به ویژه مسئولان دستگاه ها و دارندگان امکانات مادی و معنوی و مدیریتی، عظمت این مساله را به درستی دریابند و گام در راه عمل نهند و بدانند که یکی از موثرترین راه ها برای کاستن آسیب های اجتماعی، ترویج نماز است » گفت: حضور مدیران و معاونین هر دستگاه اجرایی، در صف اول نماز جماعت، باعث تقویت روحیه کارکنان آن اداره برای حضور مستمر در اقامه نماز و تشویق برای انجام فعالیت های مثمر ثمر در جهت توسعه فرهنگ نماز و مهدویت است، که این بهترین کار برای ترویج فرهنگ اقامه نماز و مهدویت در بین کارکنان و حتی جامعه است.

وی در ادامه به بیان ماموریت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و ستاد تبیین سیاست های فرهنگی و آموزشی، نظارت و ارزیابی و تفاهم نامه بومی دستگاه های اجرایی و تقویت برنامه های مختلف در فضای کار و خانواده ها و لزوم تربیت و تعلیم فرزندانی آگاه و مقید به نماز و مهدویت پرداخت و آمادگی خویش را برای همکاری در برگزاری دوره ها و نشست های آموزشی نماز و مهدیت برای کارکنان و خانواده ها را اعلام کرد.

در پایان این دیدار حجت الاسلام رودبارانی به همراه حسین دلاوری مدیر کل ثبت و اسناد املاک استان از نمازخانه بازدید و نماز جماعت را به امامت حجت الاسلام هاشمی اقامه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا