اخبارمرکزی

مدیر بنیاد استان مرکزی با فرماندار شهرستان فراهان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی، روز شنبه هجدهم شهریور ماه حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با ابوالقاسم آقازیارتی فرماندار شهرستان فراهان، با هدف تبیین برنامه ها در سال ۱۴۰۲ در توسعه و ترویج فرهنگ انتظار در شهرستان، بخش ها و روستاها، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آقازیارتی ضمن تسلیت ایام و خیرمقدم، به ارائه گزارشی مختصر از فعالیت های مهدوی شهرستان در ۶ ماهه اول سال پرداخت و آمادگی خود را برای همکاری با بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان برای توسعه و ترویج فرهنگ قرآن، نماز و مهدویت در بخش ها و روستاهای شهرستان فراهان اعلام کرد.

فرماندار شهرستان فراهان در خصوص شرکت مدیران و معاونین ادارات در انجام فعالیت های مهدوی، گفت: با توجه به شرایط موجود در جامعه حضور مدیران در اجرای برنامه های مهدوی باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه برای کارمندان و خانواده آنها برای شرکت در دوره های آموزشی می شود.

سپس حجت الاسلام رودبارانی ضمن تسلیت ایام سوگواری آقا اباعبدالله السحین(ع)، از فرماندار و مجموعه  شهرستان فراهان برای انجام برنامه های فرهنگی و آموزشی در زمینه قرآن، نماز و مهدویت تقدیر و قدردانی کرد و افزود: با توجه به روحیه جهادی و انقلابی مجموعه فرمانداری حتما شاهد گسترش فرهنگ انتظار در سطح شهرستان خواهیم بود.

وی افزود: در شرایط فعلی توجه ویژه به فضای دانش آموزی و برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های فرهنگی در مجموعه آموزش و پرورش از اهم مسائل می باشد.

 در ادامه رودبارانی بیان کرد: ان شاالله با پیگیری و همت مجموعه فرمانداری و شخص فرماندار، تلاش کنیم که بیشتر برنامه های فرهنگی در زمینه قرآن، نماز و مهدویت از جمله نشست ها و دوره های آموزشی ویژه مربیان، معلمان و اولیاء و دانش آموزان در مجموعه آموزش و پرورش که مجموعه ایی استثنایی از جهت اثر پذیری و اثر گزاری می باشند، برگزار کنیم.

وی گفت: ظرفیت دهیاران و شوراهای روستایی نیز جهت اجرای برنامه ها بسیار مساعد می باشد که نباید از آنها غافل شد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان برای اعزام مدرس به شهرستان جهت برگزاری نشست ها و دوره ها اعلام آمادگی کرد.

در پایان مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان در ادامه از حضور پرشور مردم همیشه در صحنه استان مرکزی و  به ویژه شهرستان فراهان در پیاده روی اربعین حسینی تقدیر کرد و گفت : امروزه استکبار و معاندان در تلاش هستند که بین مسلمانان تفرقه افکنی کنند و ما باید با تمام توان، با انجام فعالیت های فرهنگی در زمینه قرآن، نماز، مهدویت و احکام دینی در سطح جامعه به ویژه در بین قشر نوجوان و جوان، توطئه دشمنان را خنثی کنیم و برای موفقیت در این کار از تمام ظرفیت در سطح شهرستان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا