آذربایجان شرقیاخبار

مدیر بنیاد استان آذربایجان شرقی با امام جمعه سردرود دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان و حجت الاسلام دژبان با حجت الاسلام جلیلی امام جمعه سردرود، در روز پنج شنبه دوم آذر ماه دیدار کردند.

حجت الاسلام جلیلی با اشاره به کارهای انجام شده و در حال انجام در سردرود، گفت: بنده وظیفه خود می دانم که از برنامه های مهدویت حمایت کرده و هم خودم شبانه روزی در این مسیر خدمت کنم.

وی با تاکید بر نیاز امروز جامعه، افزود: دشمن از جریان مهدویت واهمه دارد چرا که امام زمان(عج) بر تمام قلب ها ولایت دارد و انسان ها را در هر دین و مسلک مجذوب خود می کند.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان اهداف برگزاری سه شنبه های مهدوی، گفت: یکی از اهداف ما برای برگزاری سه شنبه های مهدوی این است که ما برای یاد امام زمان بودن دنبال مناسبت نباشیم و سعی کنیم همیشه و بدون مناسبت یاد امام زمان باشیم، که در این شهر هم به لطف خداوند و عنایات امام زمان (عج)، پیشرفت خوبی داشتیم.

وی با اشاره به دوره های آموزشی بنیاد مهدویت استان، افزود: بنیاد مهدویت آماده برگزاری دوره های مقدماتی، تکمیلی و تربیت مربی کودکان و نوجوانان برای علاقه مندان، معلمان و طلاب گرامی می باشد.

دیدار مدیر بنیاد با امام جمعه سردرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا