آذربایجان شرقیاخبار

مدیر بنیاد استان آذربایجان شرقی با مسئول کانون امام مهدی(عج) شهرستان ملکان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، دیدار حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان آذربایجان شرقی با شیر محمدی مسئول کانون فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان ملکان و اعضای کانون، روز سه شنبه بیست و پنجم مهر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با تاکید بر گسترش فعالیت مهدوی، گفت: الحمدلله در این شهرستان کار های خوبی صورت می گیرد، اما برای نظم بخشیدن به این برنامه ها و نتیجه گیری بهتر در این این زمینه، بنیاد مهدویت استان آماده برگزاری دوره های تربیت مربی و نشست های مهدوی می باشد که ان شاءالله با بهره گیری از این فرصت بتوانیم معارف مهدوی را کسترش بدهیم.

شیر محمدی با تشریح برنامه ها و فعالیت های کانون فرهنگی امام مهدی (عج)، گفت: به یاری خداوند متعال کارهای خوبی در امر مهدویت شهرستان انجام شده، از جمله می توان به نشریه شکوفه های منتظر ویژه کودکان، که از محتوای خوبی برای کودکان برخوردار است، که موفق شدیم در نه شماره چاپ کنیم و همچنین دو ماه نامه انتظار موعود که از نشریات پر محتوا و مهم شهرستان می باشد، اشاره کرد.

مدیر بنیاد مهدویت با مسئول کانون امام مهدی (عج) شهرستان ملکانمدیر بنیاد مهدویت با مسئول کانون امام مهدی (عج) شهرستان ملکانمدیر بنیاد مهدویت با مسئول کانون امام مهدی (عج) شهرستان ملکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا