اخبارالبرز

مدیر بنیاد استان البرز با رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان دیدار و گفت و گو کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز، حجت الاسلام عسکری مدیر بنیاد استان البرز با حجت‌الاسلام کریمی ریاست مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان در روز دوشنبه ششم آذر ماه با هدف بالا بردن سطح علمی و معرفت مهدوی طلاب و اساتید حوزه های علمیه خواهران در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه عسکری مدیر بنیاد استان با اشاره به اهمیت فراگیری مباحث مهدویت توسط اساتید و طلاب خواهر گفت: خواهران طلبه و اساتید محترم حوزه ها می توانند با حضور در دوره های تخصصی، مخصوصا دوره تربیت مربی که به زودی توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز به صورت رایگان برگزار می شود، خود را برای تبلیغ و ترویج معارف مهدویت به روز و آماده کنند.

در ادامه حجت الاسلام کریمی، از مدیر بنیاد استان البرز خواست تا علاوه بر دوره ها و مباحث تخصصی، دوره های مقدماتی را برای خواهران طلبه درحال تحصیل در هر حوزه برگزار نماید.

حجت الاسلام عسکری نیز با اشاره به اهمیت این دوره گفت: خواهران طلبه ای که مدرک سطح ۲ و سطح ۳ را دارند پس از پایان دوره می توانند در مدارس و مراکز فرهنگی مذهبی با مجوز از بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فعالیت دا‌شته باشند.

وی افزود: با توجه به مشغله اساتید حوزه های علمیه خواهران، آنها می توانند در مدرسه مجازی مهدویت که در سایت mahdaviat.ir موجود است، در دوره مخصوص اساتید شرکت کنند و گواهی پایان دوره نیز دریافت کنند.

مدیر بنیاد استان ادامه داد: بنیاد آماده است تا نشست هایی با موضوع سبک زندگی فاطمی یا سبک زندگی مهدوی همچنین نقد مدعیان دروغین مهدویت را برای خواهران طلبه برگزار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا