اخبارکرمانشاه

دیدار کارکنان بنیاد استان کرمانشاه با مدیر بنیاد شهرستان قصرشیرین

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه، اعضای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه با  حجت الاسلام والمسلمین صادق صالحی امام جمعه شهرستان قصرشیرین در روز شنبه یازدهم آذرماه در دفتر وی دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین صادق صالحی امام جمعه و مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان قصرشیرین ضمن تاکید بر آموزش مهدوی در مدارس عنوان داشت: با توجه به اینکه میل به وصل شدن به قدرت بی انتهای خداوند در تمام انسان ها به صورت ریشه ای و ذاتی وجود دارد، بهتر است این اعتقاد از دوران کودکی در افراد جهت دار شده تا بتوانند به صورت عمیق امام عصر خویش را درک و تربیت مهدوی و مسئله انتظار در آنان شکل گیرد.

وی افزود: به همان ترتیبی که شناخت حضرت حجت در خانواده ها در کودکی شکل می گیرد این آموزه ها در دوران نوجوانی نیز باید ادامه داشته باشد تا بتوانیم شاهد جامعه ای مهدوی باشیم.

سپس سید خسرو معراجی مسئول دفتر بنیاد استان کرمانشاه ضمن تاکید بر ضرورت معرفی مدیر بنیاد شهرستان از سوی وی اعلام داشت: بنیاد استان این آمادگی را دارد تا با همکاری بنیاد مرکز اساتید مهدوی را اعزام تا ان شاءالله بزودی شاهد حضور مربیان مهدوی بومی در تمام شهرستانها باشیم.

در ادامه افراد حاضر در جلسه نظرات خود را بیان کردند.دیدار کارکنان بنیاد استان کرمانشاه با مدیر بنیاد شهرستان قصرشیرین دیدار کارکنان بنیاد استان کرمانشاه با مدیر بنیاد شهرستان قصرشیرین دیدار کارکنان بنیاد استان کرمانشاه با مدیر بنیاد شهرستان قصرشیرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا