آذربایجان شرقیاخبار

مدیر بنیاد استان با مدیر آموزش و پرورش آذربایجان شرقی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان آذربایجان شرقی، دیدار حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد با حجت الاسلام پوررادی مدیر کل آموزش و پرورش استان در روز شنبه، سیزدهم خرداد ماه انجام شد.

در دیدار که با همراهی حجت الاسلام صابر کارشناس نظارت و بازرسی و حجت الاسلام بابایی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد برگزار شد، در مورد برنامه های مصوب سال ۱۴۰۲ به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

آقاجانی ضمن تشکر از حجت الاسلام پوررادی بخاطر همکاری این اداره جهت اعزام مبلغین مهدوی بنیاد استان به مدارس برای ارائه معارف مهدوی به دانش آموزان گفت: بنیاد استان با طرح جدید که برای اولین بار در استان انجام می شود پیش دبستان و دبستان غیر دولتی فهیمان دانش با رویکردی مهدوی با کادری مجرب و متخصص را در دستور کار قرار داده است.

آقاجانی با اشاره به اهمیت و جایگاه آموزش و پرورش در جامعه، گفت: آموزش و پرورش در بین تمام دستگاه های اجرایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به همین منظور بنیاد استان جهت انتقال فرهنگ مهدویت به داش آموزان که بسیار مهم است توجه ویژه ای به آموزش و پرورش دارد و سعی می کند با اجرای تفاهم نامه ها در این زمینه قدم های ارزشمندی بردارد.

حجت الاسلام بابایی ضمن ارائه گزارش از سال قبل، گلایه از عدم همکاری برخی کارکنان و کم رنگ بودن بعضی برنامه ها، گفت: برنامه ها در سال گذشته با نقاط قوت و ضعف اجرایی شد، ولی در سال جدید باید با تقویت نقاط قوت و تلاش در رفع نقاط ضعف از سالهای گذشته بیشتر از برنامه ها بهره برداری کنیم.

حجت الاسلام صابر ضمن تاکید بر اجرای منظم جلسه شورای بنیاد مهدویت و اجرای مفاد تفاهم نامه، گفت: سعی کنیم اهتمام ویژه ای به جلسات شورای مهدویت اداره آموزش و پرورش داشته و از تمام کارشناسان دعوت و ملزم کنید در جلسه حضور داشته باشند تا در اجرای مصوبات با مشکل اختلاف سلیقه مواجه نشویم.

حجت الاسلام پوررادی ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای بنیاد بیان داشت: اداره کل آموزش و پرورش آمادگی دارد در زمینه ترویج معارف مهدویت تمام توان خود را به کار گیرد.

مدیر بنیاد استان با مدیر آموزش و پرورش آذربایجان شرقی دیدار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا