اخبار

درس اخلاق حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی در قم

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، روز چهارشنبه هفدهم آبان ماه بعد از نماز مغرب و عشاء، درس اخلاق حجت الاسلام و المسلمین استاد قرائتی با حضور اساتید و کارشناسان مرکز تخصصی نماز، مهدویت و تفسیر در قم برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در ابتدای این جلسه به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد تبلیغ و اهمیت ان اشاره کرد و گفت: مهمترین رسالت پیامبران و ائمه معصومین(علیهم السلام) تبلیغ و ترویج دین الهی در کره خاکی بود و حقیقت رحمت الهی تبلیغ دین است.

رئیس ستاد اقامه نماز با اشاره به بروز شدن و تنوع  موضوعات و مسائل در جامعه، گفت: یک مبلغ علاوه بر اینکه باید به موضوعات جدیدی ورود کند و بحث بروزی ارائه دهد، باید نحوه ارائه آن هم بروز و مناسب مخاطب باشد چرا که با توجه به تنوع موضوعات و مخاطب نحوه ارائه مبلغ نیز باید متنوع و مناسب مخاطب باشد.

استاد قرائتی در ادامه به بعضی از روش های ارائه مطلب اشاره کرد و افزود: بهترین الگو در بیان موضوعات مورد بحث، قرآن کریم است، آیات قرآن و نحوه ارائه مسائل از جانب خداوند به عموم مردم و حتی به خواص جامعه، بهترین سرمشق و الگو جهت ارائه مباحث برای ما می‌باشد.

درس اخلاق حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی در قم درس اخلاق حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی در قم درس اخلاق حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی در قم درس اخلاق حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی در قم

منبع: ستاد اقامه نماز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا