آذربایجان شرقیاخبار

جلسه برنامه ریزی دوره های مهدویت در دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، جلسه برنامه ریزی دوره های مهدویت در دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی، با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان، عباسی رئیس دبیرخانه مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی و سایر رابطین مهدوی در دانشگاه های شهرستان ها، روز پنجشنبه یازدهم آبان ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان ضرورت و اهمیت بحث مهدویت در مراکز آموزشی کشور، گفت: به لطف خدا امروز کشور از لحاظ علمی پیشرفت چشم گیری داشته و با سرعت پیش می رود، اما مسئله ای که مورد غفلت قرار گرفته بحث مهدویت است که دانشجویان ما در مسائل امامت و مهدویت اطلاعات خیلی کمی دارند بطوری که توان پاسخ گویی به سوالات در حوزه مهدویت ندارند.

وی با اشاره به دوره های آموزشی مهدویت، افزود: ما می توانیم برای اساتید عزیز دوره رشد چهل ساعتی و برای دانشجویان عزیز دوره کوتاه مدت بیست ساعته با سر فصل های مهدویت در هندسه دین، غرب و مهدویت، انحرافات معاصر در موضوع مهدویت، رسالت دانشجوی منتظر، رجعت و تربیت مهدوی، برگزار کنیم.

عباسی با استقبال از برنامه ها و دوره های مهدوی از رابطین مهدوی در دانشگاه های استان خواست در کمترین زمان ممکن برای برگزاری دوره های مهدوی در دانشگاه ها، برنامه ریزی کرده و زمان و مکان برگزاری را با بنیاد استان هماهنگ کنید.

جلسه برنامه ریزی دوره های مهدویت در دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا