اخبارچهارمحال و بختیاری

برگزاری طرح یاران موعود (عج) در مدارس چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان چهارمحال و بختیاری، طرح یاران موعود (عج) در مدارس پسرانه و دخترانه مقاطع متوسطه اول و دوم استان به مدت بیست هفته، با حضور استانید و مربیان مجرب در حال اجرا و برگزاری است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گفت: طرح یاران موعود با حضور برخی از اساتید مهدویت در مدارس مقاطع متوسطه اول و دوم استان با هدف ترویج فرهنگ مهدویت در مدارس و جامعه، ضرورت شناخت مباحث مهدویت و معرفت نسبت به امام زمان(عج)، زیبایی‌های ظهور و انتظار برگزار می‌شود و در این برنامه اساتید و مربیان مهدویت با حضور در مدارس، جلسات مهدوی را با محوریت ظهور ویژه دانش‌آموزان برگزار خواهند کرد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه توانسته ایم از اساتید و مربیان مجرب را در سطح مدارس استان جهت انجام این وظایف برگزاری دوره های آموزشی و معرفت افزایی استفاده کنیم.

حجت الاسلام کریمی افزود: این طرح با حضور ۲۰ نفر از اساتید، به مدت ۲۰ هفته در مدارس برگزار می شود و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان در نظر دارد این دوره و طرح به بهترین شکل ممکن پیش برود.

شایان به ذکر است، طرح یاران موعود(عج) در خوابگاه دانشجویی نیز توسط ۸ نفر از اساتید مهدویت استان در حال برگزاری است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا