آذربایجان شرقیاخبار

آغاز برنامه های مهدوی در مسجد شهید مدنی (شکیلی) تبریز

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان آذربایجان شرقی، آغاز برنامه های مهدوی با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان در مسجد بزرگ ایت الله مدنی (شکلی)، برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان ضرورت تبلیغ برای امام حی(عج)، گفت: امروز دشمن به اعتقادات ما دندان تیز کرده و سعی در گمراهی و فریب اذهان عمومی را دارند، و اگر ما برنامه برای مقابله با این هجمه نداشته باشیم، خسارات جبران ناپذیری به فرهنگ و اعتقادات ما وارد می شود.

وی با اشاره به فرمایش امیرالمومنین (ع)، افزود: ما در تربیت نسل خود کوتاهی کرده ایم، ذهن نوجوان آماده دریافت اطلاعات است اگر این اطلاعات مفید باشد اسباب پیشرفت می شود و اگر مضر باشد نه تنها بضرر خود شخص بلکه به ضرر جامعه تمام می شود، امیرالمومنین علیه السلام می فرماید: إِنَّمَا قَلْبُ اَلْحَدَثِ کَالْأَرْضِ اَلْخَالِیَهِ مَهْمَا أُلْقِیَ فِیهَا مِنْ کُلِّ شَیْءٍ قَبِلَتْه، دل نوجوان مانند زمین خالى است،هر آنچه در آن انداخته شود، مى پذیرد.

در این برنامه مقرر شد با همکاری هیئت امناء، پایگاه مقامت بسیج و کانون فرهنگی شهید مدنی، دوره های تربیت مربی مهدوی و برنامه های مهدوی در طول هفته در فضای داخل و بیرون مسجد برگزار شود.

همایش شروع برنامه های مهدوی در مسجد شکلی تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا