اخبارخراسان رضوی

هشتمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی در مشهد

هشتمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان با حضور فعال انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، هشتمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان با مشارکت آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد از ۲۹ شهریور تا ۷ مهرماه ۱۴۰۲ و از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ برگزار می شود.

این نمایشگاه در بخش کتب حوزوی، بخش معارف اسلامی، بخش بین الملل، بخش کودک و نوجوان برگزار می شود و با حضور ناشران معتبر کشوری همراه است.

ارائه بن کارت الکترونیک حمایتی ویژه اساتید، طلاب و پژوهشگران به صورت تخفیف ۵۰ درصد برای طلاب، ۷۰ درصد برای اساتید و ۱۰۰ درصد تخفیف برای پژوهشگران و نخبگان پژوهشی در مجموع به تعداد ۷۵۰۰ نفر از حوزویان در نظر گرفته شده است و طرح حمایت از تجهیز کتابخانه‌های مدارس علمیه، تبلیغات محیطی، رسانه‌ای و فضای مجازی از جمله امتیارات و خدمات نمایشگاه است.

هشتمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی برای حوزویان و دانش‌پژوهان رشته‌های علوم و معارف اسلامی و انسانی و در سطح عمومی و نخبگانی حوزه و دانشگاه قابل استفاده است.

اجرای نمایشگاه توسط حوزه علمیه خراسان در محیطی وسیع همراه با برنامه های متنوع علمی آموزشی و پژوهشی همچون نشست های علمی مهدوی همراه است.

مکان برگزاری هشتمین نمایشگاه کتب حوزوی و معارف اسلامی، حسینیه آیت الله شاهرودی(ره) می باشد که مسیر دسترسی اول، خیابان امام رضا(علیه السلام) چهارراه دانش،خیابان آیت الله مصباح یزدی۴ و مسیر دسترسی دوم، خیابان امام رضا۱۹ (جهت تردد پیاده) است.

هشتمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا