آذربایجان شرقیاخبار

پنجمین جلسه تدوام ارتباط با مربیان بنیاد استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، پنجمین جلسه تدوام ارتباط با مربیان بنیاد مهدویت با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان و فرجی روانشناس، روز یکشنبه دوازدهم آذر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام دژبان معاون فرهنگی بنیاد استان در گفتگو با روابط عمومی بنیاد، با تشریح اهداف برگزاری جلسات با مربیان، گفت: ما در طول دوماه با رصد کردن نقاط ضعف مربیان و دغدغه های آنها هر دو ماه یک جلسه توانمند سازی ترتیب داده و متناسب با موضوع از اساتید مختلف بهرمند می شویم، که این جلسه درخدمت آقای فرجی با موضوع کودک نا آرام بودیم.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان شباهت و ارتباط مهدویت و فاطمیه، گفت: دفاع از ولایت در هر زمانی بوده و هست، و ما باید از تاریخ درس عبرت بگیریم و نگذاریم تاریخ آن طور که زمان حضرت علی علیه السلام اتفاق افتاد تکرار شود، و مقدمه این حرکت و دفاع از ولایت خود سازی است، اصلاح نفس باید در اولویت باشد، مبادا طوری شود که ما مردم را اصلاح کنیم ولی از خودمان غافل باشیم.

در ادامه حجت الاسلام دژبان ضمن اشاره به ارتباط مؤثر با مدیر و معلمان در مدارس و همراه کردن آنها با جریان مهدویت، درسنامه های مهدویت را توضیح داده و در پایان کتاب آفتاب مهر که پاسخ به شبهات مهدویت است به مربیان تقدیم شد.

پنجمین جلسه تدوام ارتباط با مربیان بنیاد استان آذربایجان شرقی برگزار شد

پنجمین جلسه تدوام ارتباط با مربیان بنیاد استان آذربایجان شرقی برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا