آذربایجان شرقیاخبار

چهارمین دوره توانمندسازی مربیان مهدویت استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان آذربایجان شرقی، دوره توانمند سازی مربیان مهدویت استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان، حجت الاسلام دژبان معاون فرهنگی بنیاد و سید اسمعیلی از اساتید بنیاد مهدویت، روز پنجشنبه سیزدهم مهر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان اهمیت دوره های توانمند سازی، گفت: خدا را شاکریم که توفیق عنایت کرده تا در مسیر زمینه سازی ظهور قدمی برداریم، از آنجایی که دشمنان اسلام و مهدویت روز به روز با شگردهای مختلف پا به عرصه گذاشتند، برای اینکه بتوانیم هرچه بهتر با این جریان ها مقابله کنیم نیاز داریم دوره هم جمع شده، از محضر اساتید بهره برده و به تبادل نظر بپردازیم.

حجت الاسلام دژبان با بیان تذکراتی، گفت: مربیان عزیز برای فعالیت در این عرصه باید به برخی تعهدات و اخلاقیات توجه داشته باشند تا معرض اتهام قرار نگیریم.

حجت الاسلام اسمعیلی با اشاره به مهارت پاسخ به شبهات، گفت: شبهات، همان شبهات قبلی در طول تاریخ بوده و سوال و شبهه جدیدی نیست ولی شاید قالب آن عوض شده باشد که باید مربیان عزیز اهل مطالعه باشند و همیشه خود را در مسائل مهدوی بروز نگه دارند، این مطلب باعث می شود به مسائل اشرافیت داشته باشیم.

وی با بیان طریقه ارتباط گیری با سوال کنند و ترفند های پاسخ دهی، افزود: در پاسخ دهی عجله نکنید و خوب به سوال گوش کنید حتی زمانی که فهمیدید منظور و سوال مخاطب چیست، بعد سعی کنید جواب ها ملموس و با تمثیل باشد.

این دوره ها برای تداوم ارتباط با مربیان بصورت منظم برگزار می شود که چهارمین جلسه از سه بخش شگردهای پاسخ به شبهات، روانشناسی کودک و نوجوان و آموزش و تمرین چگونگی اجراء در کلاس برگزار شد.

چهارمین دوره توانمند سازی مربیان مهدویت استان آذربایجان شرقی برگزار شد

چهارمین دوره توانمند سازی مربیان مهدویت استان آذربایجان شرقی برگزار شد

چهارمین دوره توانمند سازی مربیان مهدویت استان آذربایجان شرقی برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا