اخبارکرمان

دومین جلسه هماهنگی دهه امامت و ولایت در کرمان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) کرمان،دومین جلسه دهه امامت و ولایت روز سه شنبه بیست و دوم خرداد ماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان،مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و  غدیر استان و دیگر اعضاءکمیته ها در محل دفتر امام جمعه کرمان تشکیل شد.

حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان در این نشست گفت: خداوند برای هدایت مختارانه انسان هم یک متن بی‌عیب و نقص یعنی قرآن و هم کسانی که قرار است این متن را تبیین کنند یعنی پیامبر(ص) و ائمه‌اطهار(ع) را فرستاد.

وی با بیان اینکه امامت یک بحث ارزشمند و بسیار مقدس است و اگر برای غدیر کار کنیم در حقیقت برای هدایت بشر کار کرده‌ایم، به همزمانی دهه امامت و ولایت با تبلیغات انتخاباتی اشاره کرد و افزود: وظیفه این است که حضور و مشارکت مردم را در انتخابات پر رنگ کنیم و می‌توان از ظرفیت اعیاد دهه امامت و ولایت برای این موضوع استفاده کرد.

امام جمعه کرمان با تأکید بر اینکه باید مراقب بود در اعیاد دهه امامت و ولایت از فرد خاصی تبلیغ نشود، اظهار کرد: اینکه مردم به چه کسی رأی دهند وظیفه ما نیست و این موضوع با جشن‌های غدیر که عمومیت دارد مناسب و هم سنخ نیست بنابراین باید مراقبت شود.

یادآور می‌شود برای بزرگداشت دهه امامت و ولایت در کرمان پنج کمیته تشکیل شده است که مسئولیت کمیته تبلیغات و آذین‌بندی و تبلیغات میدانی به شهرداری، مسئولیت مراسم و تشکل‌های مردمی به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مسئولیت کمیته احسان و فعالیت‌های اجتماعی به کمیته امداد و مسئولیت تولید محتوا و مجازی به ارشاد اسلامی سپرده شده است. همچنین کمیته ارزیابی نیز تشکیل شده است.

دومین جلسه هماهنگی دهه امامت و ولایت در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا