اخبارخراسان شمالی

جلسه شورای سیاستگذاری و پشتیبانی فعالیت های مهدوی استان خراسان شمالی برگزار شد

این جلسه با حضور رئیس شورا و مدیران ارشد استانی در روز سه شنبه 28 شهریور ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی، جلسه شورای سیاست گذاری و پشتیبانی فعالیت های مهدوی استان خراسان شمالی با حضور نماینده ولی فقیه و مدیران استانی به منظور برنامه ریزی و هماهنگی فعالیت های مهدوی در نهم ربیع الاول در دفتر نماینده ولی فقیه روز سه شنبه ۲۸ شهریور برگزار شد.

در ابتدا موسی دانش طلب مدیر بنیاد استان خراسان شمالی و دبیر جلسه، آیین نامه ابلاغی برای تشکیل شورای سیاستگذاری را قرائت نمود و در ادامه پیشنهادهای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در خصوص جلسات شورا و نهم ربیع را بیان کرد.

در ادامه جلسه مدیران استانی برنامه های و طرح های خود را جهت بزرگداشت نهم ربیع ارائه دادند.

سپس حجت الاسلام نوری نماینده ولی فقیه و امام جمعه بجنورد و رئیس شورا تشریح کرد: تمام افراد این جلسه و سایر کارکنان که در این نظام مقدس مشغول به فعالیت هستند مشروعیت دینی خود را مدیون امام زمان(عج) می باشند و این حق عظیمی است که امام زمان(عج) بر گردن همه ما دارند .

در پایان حجت الاسلام نوری جمع بندی جلسه را انجام داد و تکالیف دستگاه های اجرایی را جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن نهم ربیع اعلام کرد و خواستار اهتمام ویژه همه ارگانها و دستگاهها و نهادها شد که نهم ربیع غریب نماند.

جلسه شورای سیاستگذاری و پشتیبانی فعالیت های مهدوی استان خراسان شمالی جلسه شورای سیاستگذاری و پشتیبانی فعالیت های مهدوی استان خراسان شمالی جلسه شورای سیاستگذاری و پشتیبانی فعالیت های مهدوی استان خراسان شمالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا