اخبارچهارمحال و بختیاری

اولین جلسه شورای سیاستگذاری بنیاد استان چهارمحال و بختیاری در سال جدید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان چهارمحال و بختیاری، اولین جلسه شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان در سال جدید در روز سه شنبه چهاردهم فروردین ماه، با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد کریمی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان و اعضای شورای سیاستگذاری بنیاد استان، در سالن جلسات بنیاد استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد کریمی مدیر بنیاد استان، ضمن اشاره به تفاهم نامه با آموزش و پرورش و همچنین شروع برنامه های فرهنگی و آموزشی در سال جدید گفت: بر اساس جدول زمانبندی، برنامه های ابلاغی با همکاری آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در تمامی مناطق و نواحی استان برگزار می گردد.

وی افزود: همانند سال گذشته باید جهت برگزاری دوره های فرهنگی و آموزشی، اساتید و مربیان مجرب بومی استان را شناسایی کنیم و از حضور آنان در مدارس و ادارات استفاده کنیم.

حجت الاسلام کریمی یاد آور شد: کارشناسان قرآن، عترت و نماز ادرات آموزش و پرورش شهرستان ها و همچنین مسئول اجرای برنامه های آموزشی، اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری باید در اجرای کامل برنامه های ابلاغی و ابتکاری تلاش کنند.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما در سال جدید این است که بتوانیم، برنامه های فرهنگی، آموزشی و ابتکاری را در تمامی مناطق استان برگزار کنیم و همچنین بتوانیم نشست های تخصصی مهدویت در ادارات، مدارس و مساجد استان را با حضور اساتید کشوری و استانی برگزار کنیم.

اولین جلسه شورای سیاستگذاری بنیاد استان چهارمحال و بختیاری در سال جدید برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا