اخبارخراسان رضوی

اولین دوره مجازی تربیت مربی مهدویت در بنیاد استان خراسان رضوی

اولین دوره مجازی تربیت مربی مهدویت در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی همزمان با دوازدهمین دوره تربیت مربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، اولین دوره مجازی تربیت مربی مهدویت در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی همزمان با دوازدهمین دوره تربیت مربی برگزار شد که پذیرش دانش پژوهان در این دوره، پس از آزمون و مصاحبه صورت گرفت.

این دوره در سه ترم تحصیلی برگزار می‌شود که ترم اول آن از نیمه مهر ماه سال ۱۴۰۱ آغاز و در قالب ۹۶ ساعت آموزشی برگزار شده  است و در ترم دوم که تا بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ادامه داشته است ۱۴۰ ساعت آموزشی به اتمام رسید.

همچنین آزمون های پایانی دو ترم بصورت حضوری در مرداد و شهریور ماه سال ۱۴۰۲ اخذ شد و شروع ترم سوم از مهرماه، بصورت حضوری همراه با دانش پژوهان دوازدهمین دوره تربیت مربی مهدویت خواهد بود.

ترم سوم بصورت کارگروه های تخصصی همراه ارائه مقاله، آزمون عملی روش تدریس و موضوعاتی چون روش‌های کلاسداری، مخاطب شناسی، روش پژوهش خواهد بود.

نحوه فعالیت دانش پژوهان در اولین دوره مجازی تربیت مربی مهدویت بدین شکل است که صوتهای اساتید در اختیارشان در کانال ویژه دوره قرار می‌گیرد و خلاصه نویسی از هر صوت و ارسال آن به مدیر کانل به منزله حضور برای دانش پژوهان تلقی می شود، همچنین برای پویایی دوره، پرسش های دانش پژوهان به اساتید منتقل میشود و پاسخ لازم داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا