خراسان رضوی

فرهنگیان قشری مؤثر در شکل دهی جامعه زمینه ساز ظهورند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، فرهنگیان و معلمان شهرستان سبزوار با معارف امامت و مهدویت آشنا می‌شوند.

معلمان، فرهنگیان، مدیران و معاونان سبزوار و شهرهای اطراف در محل دبیرستان دانش، طی ۳۲ ساعت آموزشی با معارف مهدویت آشنا شده و به سوالات آن‌ها در موضوعات مختلف مهدوی پاسخ علمی مستند داده می‌شود.

ویژه فرهنگیان سبزوار و شهرهای اطراف، ۳۲ ساعت آموزشی تنظیم شده است که ۱۲ ساعت آموزشی در اسفندماه و ۲۰ ساعت آموزشی در فروردین و اردیبهشت سال جاری در حال برگزاری است.

موضوعاتی چون ابعاد انتظار، ارتباط یا عدم ارتباط انقلاب اسلامی با مهدویت، علائم و شرایط ظهور از جمله محورهای مورد بحث و گفتگو بوده است.

لازم به ذکر است که گروهی در فضای مجازی ویژه شرکت کنندگان در دوره قرار داده شده تا علاوه بر پرسش و پاسخ، محتواهای مفیدی در اختیار فرهنگیان گذاشته شود و برای دانش آموزان نشر داده شود.

همچنین در پایان دوره، شرکت کنندگانی که در آزمون پایانی از دو جلد کتاب نگین آفرینش نمره قبولی را بدست آوردند گواهی حضور اعطاء می‌شود و برای علاقه‌مندان دوره‌ها و کارگاه‌های تکمیلی برنامه‌ریزی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا