اخبارمرکزی

جشن آغاز سال تحصیلی مهد و پیش دبستانی کانون مهدویت اراک

به گزارش روابط عمومی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی، جش آغاز سال تحصیلی جدید مهد و پیش دبستانی کانون مهدویت اراک، با اجرای زنگ عهد یاری و با شعار «بیعتی تا همیشه» همراه با جشن شکرانه امامت با حضور زهرا رضایی مسئول مهد و پیش دبستانی روز دوشنبه سوم مهر ماه در محل کانون برگزار شد.

زهرا رضایی در این جشن گفت: به لطف الهی یکی از دغدغه های کانون تخصصی مهدویت اراک در زمینه آموزش مفاهیم مهدویت و انتظار به خردسالان با ورود مربیان مهد و پیش دبستانی محقق شد.

مسئول پیش دبستانی یاران آفتاب بیان کرد: یکی از مسائل حساس جامعه، تربیت نسلی است که با امام عصر خود و فرهنگ ظهور آشنا باشند و خانواده و جامعه هر دو نقشی اساسی را در تربیت دینی نسل منتظر ایفا می کنند.

وی افزود: مهد و پیش دبستانی یاران آفتاب اولین مهدکودک و پیش دبستانی مهدوی در اراک است، این مرکز محفلی برای تربیت نسل امام زمانی و شخصیت هایی قدرتمند است و یکی از عقایدی که باید آن را در نسل منتظر نهادیه کرد، انتظار فرج است.

این مقام مسئول ادامه داد: مسئولین و یاوران مهدی، باید بیشتر به فکر رشد و پیشرفت فرزندان خود در زمینه آشنایی با مفهوم انتظار و امام زمان(عج) باشند، تا الگوی مناسب برای بقیه کودکان باشند که ان اشاالله یاوران آینده حضرت ولیعصر (عج) شوند.

جشن آغاز سال تحصیلی مهد و پیش دبستانی یاران آفتاب در اراک برگزار شد

جشن آغاز سال تحصیلی مهد و پیش دبستانی یاران آفتاب در اراک برگزار شد

جشن آغاز سال تحصیلی مهد و پیش دبستانی یاران آفتاب در اراک برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا