آذربایجان شرقیاخبار

دیدار مدیر بنیاد استان با معاون فرهنگی اوقاف آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، دیدار حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان با حجت الاسلام مشهوری معاونت فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان، روز دوشنبه ششم تیر ماه انجام شد.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن عرض تشکر و قدردانی از زحمات و همکاری های اوقاف و امور خیریه، با اشاره به ضرورت وقف مهدوی در جامعه، گفت: برای اینکه ما بتوانیم در جامعه کار فرهنگی مهدوی و زمینه سازی ظهور، انجام بدهیم باید منابعی داشته باشیم، که الحمدلله این منابع به برکت توجهات حضرت ولیعصر(عج) مهیا می شود، باید به اینها سر و سامان دهیم و در این راستا از ظرفیت های اوقاف و امور خیریه بهرمند شویم.

وی در ادامه افزود: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و اوقاف باید با توجیه واقف ها، برگزاری همایش ها و بهرمندی از ظرفیت بعضی ادارات مربوطه تلاش کنند، تا قدمی در مسیر زمینه سازی ظهور برداریم.

حجت الاسلام مشهوری ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از زحمات بنیاد استان، با اشاره به ظرفیت های اوقاف و امور خیریه در بحث فرهنگ سازی و زمینه سازی ظهور، گفت: ما در نظر داریم با همکاری بنیاد مهدویت، همایشی تحت عنوان “وقف و مهدویت” برای ائمه جماعات مساجد و ادارات برگزار کنیم، تا با استفاده از ظرفیت های تبلیغ مبلغان عزیز قدمی در فرهنگ سازی وقف برای امام زنده، برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا