اخبار

رونمایی از پوستر همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، پوستر همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین متوسل مدیر عامل، سید احمد زرهانی قائم مقام و جمعی از معاونین و مدیران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) صبح امروز در دفتر سالن جلسات بنیاد رونمایی شد.

قائم مقام بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در این مراسم ضمن قدردانی از حجت الاسلام و المسلمین قرائتی و حجت الاسلام متوسل، به پاس تسهیل در برگزاری این اجلاس، از همه دست اندکاران و مسئولین برگزاری این اجلاس در کشور تشکر کرد.

وی گفت: فعالیت ما باید به نحوی باشد که در زیر سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و با هدف رضایت حق تعالی در مسیر ترویج مهدویت قدم برداریم.

سید احمد زرهانی اظهار کرد: ان‌شاءالله با برگزاری این اجلاس در شیراز، قدمی در مسیر نشر معارف مهدوی و آگاهی بخشی جامعه نسبت به وظایف منتظران در عصر غیبت برداریم.

حجت الاسلام متوسل مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ضمن اشاره به اجلاس های گذشته گفت: انشالله با استفاده از تجریبات دو همایش قبل سومین همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی به میزبانی استان فارس با موفقیت برگزار گردد.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در خصوص موضوعات فراخوان علمی سومین همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی تصریح کرد: موضوعات فراخوان اجلاس انقلاب اسلامی و مهدویت با رویکرد «تربیت اسلامی نسل منتظر» در دو بخش تعلیم و تربیت اسلامی و مهدویت با تاکید بر پیوند فرهنگ انقلاب اسلامی و تعلیم و تربیت مهدوی و اثر متقابل آنها، مبانی، برنامه ها و روش های تعلیم و تربیت مهدوی، آموزه های مهدوی و پرورش نسل منتظر در سند تحول آموزش و پرورش و انقلاب اسلامی و فرهنگ و اندیشه مهدوی با تاکید بر رسالت و نقش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در اجرای سند ملی مهدویت، رسالت حوزه و دانشگاه در نشر معارف مهدوی، ویژگی های تمدن مهدوی در آخرالزمان می باشد.

حجت الاسلام متوسل اظهار کرد: علاقمندان جهت ارسال مقالات و مشاهده ضوابط و شرایط آن می توانند به پایگاه اطلاع رسانی بنیاد به نشانی Www.mahdaviat.ir مراجعه کنند.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با اشاره به زمان و مکان برگزاری همایش گفت: سومین همایش ملی انقلاب اسلامی و مهدویت در ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ در تالار سعدی شیراز با سخنرانی مقالات کشوری و لشگری و اساتید حوزه و دانشگاه و همچنین فعالین مهدویت برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به قالب های ارائه آثار افزود: مخاطبان تا ۹ دی ماه ۱۴۰۲ فرصت دارند تا مقالات خود را در قالب های رساله دکتری، پایان نامه های کارشناسی ارشد، مقالات علمی و پژوهش های کاربردی به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) اظهار کرد: چاپ آثار برتر در نشریات علمی پژوهشی و کتاب اجلاس به همراه گواهی شرکت در فراخوان و جوایزه نقدی جزء هدایای این همایش ملی خواهد بود.

لازم به ذکر است اولین و دومین همایش مهدویت و انقلاب اسلامی در استان قم و استان سیستان و بلوچستان برگزار شده است.

جهت مشاهده پوستر و ارسال مقالات اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا