آذربایجان شرقیاخبار

برنامه تجلیل از فعالان مهدوی دانش آموزان، آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، برنامه تجلیل از فعالان مهدوی دانش آموزان اداره آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز با حضور حجت الاسلام صابر کارشناس نظارت و ارزیابی، روز شنبه هفدهم تیر ماه در نماز خانه آموزش و پرورش ناحیه دو برگزار شد.

حجت الاسلام صابر با تبریک دهه امامت و ولایت با اشاره آیه سوم سوره مائده، گفت: در روایات عید غدیر خم، از بزرگترین عیدها یاد شده (عید الله اکبر)، این بخاطر این است که چهار اتفاق بزرگ رخ داده است. مورد اول با معرفی حضرت امیرلمومنین علیه السلام بعنوان امام و مجری عادل و رهبری معصوم برای اجرای قوانین و مقررات دین، که موجب یأس کفار از دین شد، دومین مورد اتمام نعمت خداوند متعال است و سومین مورد اکمال دین اسلام، و مورد بعدی رضایت خداوند خداوند از دین شما، این روز را با عظمت کرده است.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ نماز و زمینه سازی ظهور برای دانش آموزان، با تشکر و قدردانی از دانش آموزانی که در کانال نرجس خاتون فعالیت داشتند، افزود: ما باید از تمام ظرفیت های موجود برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز و مهدویت استفاده کنیم، یکی از عوامل پیشرفت کارهای فرهنگی تجلیل از زحمت کشان و برگزیدگان است.

برنامه تجلیل از فعالان مهدوی دانش آموزان، آموزش و پرورش ناحیه دو تبریزبرنامه تجلیل از فعالان مهدوی دانش آموزان، آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا