اخبارگلستان

سخنرانی مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) استان گلستان در جمع دانشجویان جامعه المصطفی گرگان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، با هدف ترویج و تبلیغ فراخوان علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی، قاسم محمدی مدیر بنیاد استان، با اعضای هیات علمی و دانشجویان و طلاب جامعه المصطفی گرگان، در روز یکشنبه هفتم آبان ماه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، محمدی مدیر بنیاد گلستان ضمن تشریح موضوعات همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی، خواستار مشارکت همه دانشجویان در ارسال مقالات علمی به دبیرخانه همایش شد.

وی با بیان اینکه همه مذاهب و ادیان به وجود منجی در آخرالزمان اعتقاد دارند، گفت: وظیفه همه ما ترویج معارف مهدویت در جامعه است.

محمدی در پایان با اشاره به زمان ارسال مقالات به دبیرخانه همایش گفت: علاقمندان می تواند تا بیست و پنجم آذرماه آثار و مقالات خود را جهت ارزیابی و داوری به دبیرخانه ارسال کنند.

در پایان این دیدار، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان در نشستی صمیمی با اعضای هیات علمی، موضوعات همایش را تشریح کرد.

سخنرانی مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) استان گلستان در جمع دانشجویان جامعه المصطفی گرگان سخنرانی مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) استان گلستان در جمع دانشجویان جامعه المصطفی گرگان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا