اخبارقم

شروع برنامه های مهدوی در آموزش و پرورش استان قم

جلسه مدیر و معاونین بنیاد استان قم با معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان قم

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، جلسه مدیر و معاونین بنیاد استان قم با معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان قم جهت هماهنگی برای انجام فعالیتهای هدفمند مهدوی در مدارس و اداره کل آموزش و پرورش قم روز شنبه دوم دی ماه برگزار شد.

در این جلسه محمدی مسئول واحد کودک و نوجوان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم ضمن ارائه گزارش از فعالیتهای قبلی بنیاد در مدارس و تبیین ظرفیتهای بنیاد پیشنهاد برگزاری دوره های مهارت افزایی مهدوی برای معلمان و اجرای مسابقات متنوع مهدوی و کتابخوانی در مدارس را جهت همکاری های مجدد با اداره کل آموزش و پرورش و مدارس را ارائه داد.

در ادامه حجت الاسلام شهیدی مدیر بنیاد استان گفت: استان قم یکی از محوری ترین مخاطبین کارشناسان مهدوی خانواده بزرگ آموزش و پرورش می باشد و به حمدالله طی سالهای گذشته با همکاری بسیار خوب بنیاد و آموزش و پرورش برنامه های متنوع آموزشی و فرهنگی در مدارس انجام شده است که از جمله آن ها می توان به آموزش ۳۱۳ نفراز معاونین پرورشی و اهداء گواهی به عنوان مهدی یاور به آنان اشاره کرد.

سپس امینیان معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان قم نسبت به همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و آموزش و پرورش تاکید و اظهار داشت: گفتمان مهدوی از آموزشگاه تا ناحیه و از ناحیه تا اداره باید استمرار داشته باشد .

وی در ادامه گفت: تعدد طرح مانع رسیدن به هدف اصلی نشود و چند نمونه طرح از فعالیتهای مهدوی ارائه دادند که از جمله اجتماع مهدویون، تجدید عهد در جمکران، اوقات فراغت مهدوی، مهدویت و رسانه ویژه دانش آموزان و توزیع جوائز پس از برگزاری مسابقات مهدوی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا