اخبارلرستان

شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان نور آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)شهرستان نور آباد با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر بنیاد استان لرستان، امام جمعه شهرستان نورآباد و دیگر اعضا در تاریخ نهم آذر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والملسمین چراغی در شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) اظهار داشت: انتظار در دنیا و زمان ما و از سویی حوادث و اتفاقات عصر ظهور، بیانگر این است که ما خود را به امر عظیم ظهور نزدیک می بینیم و به این دلیل باید مباحث مهدوی را با دقت نظر بیشتری در نظر بگیریم.

وی گفت: آشنایی با فرهنگ مهدویت، مصونیت بخشی به جامعه است و مسئله ظهور، مثل ساختن کشتی نوح است، و طبق حدیث پیامبر، هر کسی برکشتی سوار شود نجات می یابد، دنیای امروز نیز دنیای فتنه و آشوب هاست که حوادث ناگوار نسل جوان را در معرض خطر قرار داده و برای پیوستن به کاروان نجات اهل بیت (ع) باید فرهنگ مهدویت را در جامعه، نهادینه کنیم.

چراغی عنوان کرد: نشست هایی برای افزایش معرفت نسبت به امام زمان (عج) و معارف در رفع شبهات دانشجویان مناسب است و از آنجا که اعتقاد داریم شک مقدمه یقین است، باید شبهات نسبت به مسئله ظهور حضرت ولیعصر را برطرف کنیم تا با افزایش معرفت در قالب کار جمعی به اهداف اصلی دست پیدا کنیم.

همچنین قابل ذکر است که در پایان این نشست، راهکارهای توسعه و ترویج فرهنگ مهدویت درسطح شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان نور آباد

برگزاری شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان نور آباد

 

برگزاری شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان نور آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا