اخبارلرستان

شورای مهدویت دانشگاه فرهنگیان شهرستان خرم آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان لرستان، شورای مهدویت دانشگاه فرهنگیان شهرستان خرم‌آباد با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا با موضوع برگزاری کارگاه های آموزشی معارف مهدویت در دانشگاه های فرهنگیان استان، در تاریخ بیست و سوم خرداد ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در شورای مهدویت دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: مهدویت یک موضوع جهانی است برای اینکه همه ی مردم جهان اعتقاد به ظهور منجی دارند و مهدویت یک موضوع اعتقادی، سیاسی، فرهنگی و یکی از مسائل مهم اعتقادی به شمار می آید و خداوند پیامبر را واسطه نزول قرآن قرار داده است چون انسان ظرفیت مستقیم واقع شدن نزول را ندارد.

وی گفت: دوره‌های آموزش معارف مهدویت در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برگزار می‌‏شود و تلاش ما بر این است که رشته مهدویت به عنوان یک رشته اختصاصی برای همه رشته‌ها در دانشگاه‌های سطح استان ایجاد شود.

این مقام مسئول عنوان کرد: با توجه به ضرورت نشر معارف مهدوی، بنیاد مهدویت استان با برگزاری دوره های آموزشی ویژه اقشار مختلف از جمله دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در مسیر آموزش مربیان مهدوی در استان قدم بر می دارد.

 برگزاری شورای مهدویت دانشگاه فرهنگیان شهرستان خرم آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا