آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای مهدویت شهرستان صوفیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای مهدویت شهرستان صوفیان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان، حجت الاسلام مرسلی امام جمعه شهرستان صوفیان، فرجی شهردار صوفیان، دبیر نماز و مهدویت شهرستان و سایر مسئولین، روز شنبه بیست دوم مهر ماه در بیت امام جمعه برگزار شد.

حجت الاسلام مرسلی با اشاره به اهمیت بحث مهدویت در ادارات و سازمان ها، گفت: اولا باید مدیران ادارات نسبت به معارف مهدوی دغدغه داشته باشند، و با برگزاری دوره های مجازی و حضوری مهدوی در ادارات تلاش کنند تا با آگاه سازی کارکنان درگیر سوالات بی اساس و شبه ها نشویم.

وی با اشاره اهمیت دستگاه آموزش و پرورش، افزود: معارف مهدوی را باید از کودکی به فرزندانمان یاد دهیم که آموزش و پرورش نباید در این امر کوتاهی کند و با برگزاری دوره های آموزشی و نشست های مهدوی تلاش کند تا دانش آموزان با معرف مهدوی انس گرفته و از یاوران حضرت قرار بگیرند.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره ضرورت کار مهدوی در ادارات و مدارس، گفت: امروز دشمن در تلاش است خود را بعنوان منجی عالم معرفی کند و معارف مهدوی را تحریف کند، به همین منظور هر روز با سوالات و شبهه افکنی بین دانش آموزان و نسل جوان تلاش می کند سرباز برای امام زمان تربیت نشود، که همه ما در این باره مسئول هستیم.

وی با تشریح دوره های آموزشی مجازی و حضوری بنیاد مهدویت استان، افزود: بنیاد آماده برگزاری دوره های تربیت مربی برای آموزگاران دوره اول، دوم و متوسطه می باشد، دشمنان اسلام سعی در تحریف اذهان عمومی بویژه دانش آموزان هستند که باید با آگاهی بخشی با این جریان مقابله کنیم.

جلسه شورای مهدویت شهرستان صوفیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا