اخبارکردستان

شناخت هویتی و تاریخی حضرت ولی عصر(عج) از وظایف مسلمانان است

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان کردستان، حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در کردستان در همایش سالانه مدیران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) منطقه ۵ کشوری که در روز پنج شنبه سیزدهم مهر ماه در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: استان کردستان، شرق و غربش و شیعه و سنی جزو ارادتمندان اهل بیت و ائمه اطهار هستند و به چهارده معصوم ارادت ویژه ای دارند و این بسیار روح افزا و لذت بخش است.

پورذهبی با بیان اینکه اهل سنت نیز به حضرت ولی عصر(عج) اعتقاد دارند، یادآور شد: امیدوارم خداوند متعال این توفیق را به همه با اعطا کند که مروج این مکتب باشیم.

وی اهل طاعت و اهل اخلاص بودن را دو شرط محبین اهل بیت(ع) دانست و افزود: در کتاب‌ها و روایات مربوط به امام زمان(عج) توصیه شده که برای آن حضرت اقدامات و کارهای مفید انجام دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان یکی از وظایف مسلمانان نسبت به حضرت ولی عصر(عج) را معرفت و شناخت هویتی و تاریخی وی دانست.

نماینده ولی فقیه در کردستان با تأکید بر مطالعه و خواندن کتاب‌های قدیمی از بزرگان دین در وصف آن حضرت تصریح کرد: با معرفی شخصیت واقعی ایشان و بیان محبت و مهربانی‌های وی چنان شود که همه مردم ایشان را دوست داشته و منتظر ظهورش باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا