اخبارمرکزی

مهدی باوری و مهدی یاوری دو شاخصه اصلی نسل نو و زمینه ساز حکومت مهدوی است

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی، روز سه شنبه هجدهم مهرماه، کلاس آموزشی مباحث مهدویت ویژه مادران مهد یاران آفتاب، با حضور میترا نجاتی از اساتید بومی استان با هدف آشنایی مادران با مباحث مهدوی برای تربیت نسل منتظر در محل کانون تخصصی مهدویت اراک برگزار شد.

در این کلاس نجاتی در خصوص وظیفه مادران مهدوی در تربیت نسل مهدوی مطالبی را بیان کرد و گفت: مادران منتظر، باید آگاهی داشته باشند یکی از مهمترین مسئولیت هایی که بر عهده آنها هست و باید آن را جدی بگیرند، تلاش برای تربیت یک نسل منتظر و ولایی است.

وی افزود: مادر منتظر، برای پرورش یک نسل منتظر، باید با ساز و کارهای تربیت نسل ولایی آگاه باشد و با دانش و آگاهی و ایجاد زمینه های لازم و از بین بردن موانع و مشکلات سر راه و با یاری از خداوند، برای تربیت نسل منتظر تلاش کند.

نجاتی ادامه داد: مهمترین نقش آفرینی های زنان منتظر، منتظر پروری است، امیدواریم همانگونه که در طول تاریخ تشیع، زنان افتخار آفرینی های زیادی در این راه داشته اند، در این زمان هم بتوانند، با توجه به تهاجم فرهنگی زیاد در جامعه، با تربیت نسل منتظر، دین خود را به جامعه دینی ادا کنند.

این مدرس بومی استان مرکزی در ادامه افزود: مهدی باوری و مهدی یاوری دو شاخصه اصلی نسلی است که باید زمینه ساز حکومت مهدوی باشد، این دو شاخصه در شاکله نسلی نو که با سنگین ترین طوفان های بنیان برانداز دین مواجه می باشند، شکل نمی گیرد، مگر با تربیت اصولی و همراه با بینش و آگاهی، که مادران و زنان ما این کار مهم را برعهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا