اخبارهرمزگان

رفع شبهات مهدوی نسل جوان، یعنی سرمایه گذاری به جهت ساخت نسل مهدوی و منتظر

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان، جلسه امیر محمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان با ایمان شهریاری مدیر خانه جوان بندرعباس به جهت پیشبرد برنامه های حوزه مهدویت با هدف آموزش و توانمندسازی مخاطبِ جوان در حوزه مهدویت و انقلاب، در تاریخ شنبه دوازدهم خرداد ماه در دفتر بنیاد برگزار شد.

رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان گفت: جوانان از مهمترین سرمایه های یک جامعه به شمار می آیند و پیشرفت، رشد و تعالی هر جامعه ای در گرو پیشرفت جوانان آن می‌باشد.

جوانان، بازوهای قدرتمندی در دفاع و سازندگی یک جامعه به حساب می آیند که در راستای ساخت یک جامعه منتظر، مهدوی و انقلابی، نیازمند به توانمندسازی، آگاهی بخشی و برنامه ریزی اختصاصی و متناسب با شرایط سنی و ادبیات مناسب به جهت دعوت و پای کار آوردن این سرمایه ها به حوزه مهدویت، انقلاب و ظهور هستیم.

سرپرست بنیاد استان هرمزگان بیان کرد: دشمنان اسلام و معاندین به مسئله ظهور و منجی از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند و تمام سرمایه خود را به جهت اسلام هراسی و تحریف واقعیت های مهدوی به کار گرفته اند تا با در هم شکستنِ افکار و باورهای ارزشی و اعتقادی نسلِ نوجوان و جوان که سرمایه های آینده ساز هر کشوری به شمارمی آیند، جامعه را به سمت انحراف از واقعیتِ مهدوی بچرخوانند.

سرپرست بنیاد استان ادامه داد: آموزش و توانمندسازی در حوزه آگاهی بخشیِ نسل جوان از ماهیت و واقعیت اسلام، ظهور، مهدویت، انقلاب و پاسخ مناسب، به موقع و کامل آن هم با ادبیاتی متناسب به شبهاتِ مهدوی ایجاد شده در اذهان نسبت به مسئله ظهور و مهدویت که دشمن در زمینه تحریف واقعیت آن از هیچ ابزار و سرمایه ای دریغ نکرده است، امری ضروری و لازم است چرا که جوانان ما سرمایه های آینده سازِ و ادامه دهنده ی نسل ما هستند.

رضایی زارعی گفت: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان، محتواهای آموزشی و توانمند سازی نسبت به مسائل ارزشی، اعتقادی، مهدوی و انقلابی را با استفاده از مدرسین، اساتید، کارشناسان و متخصصین اعزامی از مرکز تخصصی مهدویتِ قم ویژه جوانان و با ادبیات و متناسب به سن آنان برگزار خواهد کرد.

وی افزود: تشکیل ‌کارگروه اختصاصی حوزه مهدویت ویژه مخاطبینِ جوان یکی دیگر از برنامه های پیش روی بنیاد است که با مشارکت و همراهی خانه جوان بندرعباس، این امر محقق می‌گردد.

ایمان شهریاری مدیر خانه جوانان بندرعباس ضمن ابراز خرسندی نسبت به برنامه های پیش روی بنیاد در حوزه جوانان بیان کرد: خانه جوانان بندرعباس نسبت به  پیشبرد اهداف بنیاد و فعالیت در حوزه جوانان، مهدویت، ظهور و انقلاب آمادگی کامل خود را به جهت همکاری و مشارکت اعلام می‌کند.

ایمان شهریاری گفت: خانه جوانان هرمزگان تا کنون تفاهمات همکاری متعددی را با دستگاه ها برای اولین بار در سطح کشور به جهت تشکیل باشگاه رفاهیات انجام داده است و این یعنی ما در هر حوزه ای به دنبال خدمت رسانی در جهت تسهیل شرایطِ پیشرفت، توانمند سازی، آموزش و مهارت ورزی نسل جوان برای ساخت آینده ای بهتر و پیشرفته تر هستیم و در راستای ترویج فرهنگ و سبک زندگی مهدوی، پایِ کارِ برنامه های بنیاد خواهیم بود.

شایان ذکر است: در این جلسه طی حکمی از سوی امیرمحمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان، ایمان شهریاری به عنوان مشاور حوزه جوانان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان منصوب و حکم وی اعطا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا