اخبارلرستان

پوستر جشنواره شعر میر کائنات رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، در آیینی با حضور نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری، رئیس و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از پوستر جشنواره شعر میر کائنات از سری برنامه‌های سومین جشنواره امامت و مهدویت در تاریخ بیست و نهم تیرماه رونمایی شد.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در این آیین برگزاری این جشنواره در دانشگاه آزاد اسلامی را امری خداپسندانه برشمرد و گفت: همه ارکان جامعه به‌خصوص دانشگاه‌ها باید جریان‌سازی انقلاب و فرهنگ اسلامی را سرلوحه امور خود قرار دهند.

نیازی با اشاره به رهنمود‌های مقام معظم رهبری به اصحاب فرهنگ و هنر و اندیشه و تأکید ایشان بر اینکه راز ماندگاری یک حقیقت اصیل آن است که به زبان هنر درآید، افزود: زبان هنر اثرگذارترین راه برای اشاعه فرهنگ دینی و تعمیق و گسترش فرهنگ مهدویت در جامعه است و برگزاری چنین جشنواره‌هایی می‌تواند زمینه‌ساز انتقال این فرهنگ به نسل‌های آینده باشد.

وی تأکید کرد: فضای دانشگاه‌ها با توجه به حضور استادان و فرهیختگان و نسل جوان دانشجو می‌تواند بستری مناسب برای جریان‌سازی در راستای گسترش فرهنگ دینی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا