اخبارقم

پشتیبانی محتوایی از مربیان کودک و نوجوان استان قم در موضوع انتخابات با رویکرد مهدوی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، به مناسبت ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کشور و اهمیت فعالیت های تبیینی در این روزها، واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم به جهت پشتیبانی محتوایی از مربیان کودک و نوجوان استان در موضوع انتخابات با رویکرد مهدوی اعلام آمادگی کرد.

حجت الاسلام محمدی مدیر واحد کودک و نوجوان بنیاد استان گفت: توجه به موضوع انتخابات برای همه مهدی یاوران گرامی دارای اهمیت می باشد و فعالان مهدوی در میدان انتخابات با هدف کمک به حرکت جامعه به سمت انتخابات پرشور و حماسی در کشور، می توانند نقش مهمی داشته باشند. با توجه به تجربه اجرای فعالیت های متنوع واحد کودک و نوجوان بنیاد استان در رابطه با انتخابات با رویکرد مهدوی در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی اسفند ماه سال قبل و استقبال مربیان از برنامه ها و محتوا های تولید شده در آن ایام و لزوم استمرار این حرکت مبارک در این روزها، ما با هدف پشتیبانی محتوایی از مربیان کودک و نوجوان استان قم اعلام آمادگی می کنیم.

محمدی در ادامه اظهار داشت: نقش آفرینی در موضوع انتخابات فقط مختص بزرگسالان نیست بلکه کودکان و نوجوانان هم می توانند در حماسه حضور با شکوه مردم در پای صندوق های رای موثر باشند و موضوع انتخابات فرصتی ویژه هست برای ایجاد حس مسئولیت پذیری و وظیفه شناسی نسبت به موضوعات مختلف جامعه در کودکان و نوجوانان به عنوان یکی از مولفه های جامعه منتظر.

وی در پایان افزود: مربیان کودک و نوجوان قمی از طرح ها، ایده ها، مشاوره ها و محتوا های تولید شده با موضوع انتخابات با رویکرد مهدوی جهت استفاده در فعالیت های خود به صورت حضوری و مجازی پشتیبانی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا