اخبارخراسان رضوی

پیام بزرگ غدیر، به رسمیت شناختن اسلام سیاسی و شرکت فعال در انتخابات است

کارشناس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، پیام بزرگ غدیر را در کارگاه مسیر عاشقی شرح داد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، فاطمه طلابکی کارشناس مهدویت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی در مراسم جشن عید غدیر، در شامگاه سی و یکم خرداد ماه در خیابان صاحب الزمان مشهد پیام بزرگ غدیر را در کارگاه مسیر عاشقی برگزار کرد.

وی درباره فضیلت روز غدیر بر اساس نامهای کمتر شنیده شده و معنادار این روز مانند یوم الولایه، یوم الزینه، یوم التبسم، یوم قبول الاعمال، یوم السرور و… نکاتی را مطرح کرد.

سپس به تأکید و معرفی پر اهمیت پیامبر گرامی اسلام(ص) درباره امام مهدی(عج) بعنوان آخرین وصی خود و بیان ۲۰ وصف و ویژگی ایشان در روز غدیر پرداخت.

طلابکی، ارتباط این عید بزرگ با قیام جهانی حضرت حجت(عج) و بیعت اکنون ما با امیرالمومنین(ع) و امام زمان خود را از طریق حمایت و نقش آفرینی در حکومت زمینه ساز انقلاب مهدوی دانست و افزود: پیام بزرگ غدیر، به رسمیت شناختن اسلام سیاسی و شرکت فعال در انتخابات است.

وی ادامه داد: علاوه بر حضور فعال، انتخاب اصلح نیز دارای اهمیت است بر اساس اینکه سپاه یاران و مدافعان حضرت حجت(عج)، در مقابله و جنگ با مستکبرین و آمریکا و اسرائیل قرار می گیرند نه سازش و شیفتگی.

در پایان به درخواست عزیزان جلسه، با قرائت عقد اخوت، حاضران دست خواهری و حمایت و وفاداری در راه زمینه سازی ظهور دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا