اخبارخراسان رضوی

اردو دانشگاه علوم پزشکی مشهد با عطر مهدویت

اردو تشکیلاتی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان معارف ناب مهدوی توسط کارشناس بنیاد استان خراسان رضوی همراه بود

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، اردو تشکیلاتی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با شرکت ۴۰ نفر از دانشجویان رشته های مختلف این دانشگاه و با عطر مهدویت و همراهی فاطمه طلابکی کارشناس بنیاد استان  ه مقصد قم، تهران و در تاریخ های ۱۹و۲۰و۲۱ اردیبهشت برگزار شد.

حضور در نمایشگاه کتاب تهران، زیارت مسجد مقدس جمکران و حرم حضرت معصومه(س) در ایام ولادت کریمه اهل بیت(ع)، برگزاری جشن شب میلاد و روز دختر از برنامه های این اردو سه روزه بود.

طلابکی در جمع دانشجویان به بیان مطالب مهدوی پرداخت و موضوعاتی چون اعتقاد به منجی در ادیان و راههای شناخت و ارتباط با حضرت ولیعصر(عج) را بیان کرد.

وی از نقش دانشجویان بالأخص تشکل‌های دانشجویی در سطوح دانشگاهی، کشوری و بین المللی سخن گفت و اهمیت فعالیتهای تشکلی و نقش آن در موفقیت‌های جمعی و تأثیرات آن در کسب توجهات و رضایت حضرت را شرح داد.

آسیبهای منفعل بودن و جاماندن از جنبش‌های جهانی دانشجویی در مبارزه با ظالم و یاری مظلومین و خیزش اسلام خواهی در بین فرهیختگان دنیا از دیگر موضوعات مورد بررسی و گفتگو بود.

طلابکی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همراه دانشجویان بود و با همراهی، معرفی و پیشنهاد خرید کتابهای موثر و مفید و کاربردی در مباحث فوق و شناخت هویت فردی و دینی و جهانی خود بعنوان زن موفق و اثرگذار کنار دانشجویان حضور داشت.

قابل ذکر است اردو دانشگاه علوم پزشکی مشهد با عطر مهدویت با همراهی، نظم و رضایت حداکثری دانشجویان فرهیخته و کادر و مسئولین محترم این تشکل، به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا