اخبارایلام

طرح اوقات فراغت مهدوی در شهرستان ملکشاهی استان ایلام اجرا می‌شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام، حجت الاسلام مافی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد استان ایلام در دیدار روز چهارشنبه نهم خرداد ماه با آسا مدیر آموزش و پرورش از برگزاری طرح اوقات فراغت مهدوی در شهرستان ملکشاهی استان ایلام خبر داد.

حجت الاسلام مافی ضمن شرح اهداف و برنامه های بنیاد، گفت: پویایی تشیع وابسته به اندیشه مهدویت است و همه اقشار باید بر اساس توانمندی های خود در راه مهدویت قدمی بردارند تا بتوانیم در راستای زمینه سازی ظهور حرکت کنیم.

مافی گفت: با توجه به جلساتی که در بنیاد به جهت ترویج امر مهدویت برگزار شده است تصمیم بر این گرفته شد که با توجه به مستعد بودن شهر ارکواز و دانش آموزان متوسطه اول این شهرستان در رابطه با یادگیری معارف مهدویت در این شهرستان طرح اوقات فراغت تابستانه در دو روز دوشنبه و چهارشنبه در محل کانون فرهنگی آموزش وپرورش با تدریس مربیان معرفی شده از سوی بنیاد برگزار شود.
آسا مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی: مسئله‌ی مهدویت و سبک زندگی منتظرانه باید سر لوحه کار ما در تمام عرصه های زندگی باشد لذا فعالیت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عج در شهرستان ملکشاهی باعث افتخار ماست و با کمال میل در برگزاری طرح اوقات فراغت تابستانه و دوره ضمن خدمت حکومت مهدوی و وظایف منتظران نهایت همواری را خواهیم داشت.
فرجی معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی ضمن اعلام خرسندی از برنامه های بنیاد، گفت : همان طور که پیشرفت تحصیلی و توانمندی دانش آموزان در دروس و استفاده از اساتید و مربیان مجربِ تحصیلی در پایه های مختلف و اوقات فراغت، امری ضروری و مهم است، پرورش ساحت اعتقادی دانش آموزان که در راس آن باور به امام دوازدهم و مباحث مربوط به امام زمان عج هست نیز باید در راس امور باشد؛ که ما در آموزش و پرورش از برنامه ها و دوره های توانمند سازی دانش آموزان و معلمان در حوزه و مباحث مهدویت استقبال و همکاری های لازم را اتخاذ خواهیم کرد.

حجت الاسلام مافی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد استان ایلام در دیدار روز چهارشنبه نهم خرداد ماه با آسا مدیر آموزش و پرورش از برگزاری طرح اوقات فراغت مهدوی در شهرستان ملکشاهی استان ایلام خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا