اخبارخراسان شمالی

نشست مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی با مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی، موسی دانش طلب مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با حجت الاسلام ربانی و حجت الاسلام رحیمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد و آقای دکتر عبدی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد در روز دوشنبه یکم آبان ماه در محل دفتر نهاد دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دانش طلب ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن عسکری علیه السلام در این نشست درباره طرح یاران موعود دانشجویی، کانون مهدویت دانشگاه آزاد، تشکیل بانک اطلاعاتی فعالان و اساتید مهدوی و همچنین استفاده از ظرفیت جلسات فرهنگی دانشگاه بحث و گفتگو کرد.

در ادامه حجت السلام ربانی اعلام کرد: باید از ظرفیت کلاس های فرهنگی و جلسات اساتید و همچنین استفاده از خوابگاه های دانشجویی جهت ترویج و نشر معارف اسلامی و مهدوی نهایت استفاده را انجام داد .

سپس دکتر عبدی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: تشکیل بانک اطلاعاتی جامع از اساتید و متخصصین مهدویت در سطح دانشگاه های استان اتفاق خوبی است که نوید بخش آینده ای روشن از فعالیت های مهدوی را به دنبال دارد .

حجت الاسلام رحیمی: بیان مطالب مهدوی ولو کوتاه در آغاز کلاس ها می تواند تلنگری باشد تا اتفاق های خوبی رغم بخورد. وی همچنین افزود: این دانشگاه ظرفیت این را دارد که اساتید تخصصی مهدویت به استان دعوت شوند تا در جمع اساتید و دانشجویان نسبت به گسترش مباحث مهدوی فعالیت نمایند.

نشست مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد نشست مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد نشست مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا