اخبارسیستان و بلوچستان

نشست اعضای کمیته علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، اولین نشست اعضای کمیته علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی با هدف برگزاری مطلوب همایش و با حضور اعضای استانی کمیته علمی در محل دفتر مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان در روز دوشنبه دهم مهرماه برگزار شد.

در این نشست شهرکی مدیر بنیاد استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک هفته وحدت، از زحمات و تلاش های اعضاء در برپایی همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: کمیته علمی برای برگزاری مناسب همایش، جلسات نقد و بررسی اختصاصی و آسیب شناسی همایش را مانند سال گذشته انجام دهد و ترتیبی اتخاذ شود تا همه دانشگاه ها در جلسات هم اندیشی که به منظور ارتقای هر چه بیشتر همایش برگزار می شود حضور داشته باشند. لازم است کمیته علمی نقاط قوت و ضعف همایش سال گذشته را برای برگزاری همایش سال جاری مد نظر قرار دهند.

سپس نیک پناه دبیر علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی ضمن درخواست بکارگیری تمام ظرفیت اعضای کمیته علمی جهت ترغیب و تشویق فرهیختگان استانی ارائه مقاله همچون سال گذشته، از رایزنی با نشریات معتبر برای چاپ مقالات نیز خبر داد.

در پایان کلیه اعضای کمیته علمی نظرات و دیدگاه های خود را بیان نمودند و تصمیماتی اتخاذ شد.

نشست اعضای کمیته علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی

نشست اعضای کمیته علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی

نشست اعضای کمیته علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا