اخبارلرستان

نشست هماهنگی طرح یاران موعود(عج) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، نشست هماهنگی طرح یاران موعود(عج) با حضور کارشناس فرهنگی ستاد اقامه نماز و معاونت آموزش بنیاد استان در تاریخ هفدهم مهر ماه برگزار شد.

معاونت آموزش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان اظهار داشت: طرح یاران موعود دانش‌آموزی مورد استقبال مدارس قرار گرفت اما مربیان مهدویت ما در سطح استان محدود هستند و پوشش‌دهی این طرح در تمامی مدارس ممکن نیست لذا پیشنهاد می‌کنیم جهت توسعه این طرح در سال تحصیلی جاری از رابطان و مربیان  مهدویت انتخاب و دوره تربیت مربی مهدویت برای این افراد برگزار شود تا این طرح به صورت جامع‌تر‌ در سطح استان برگزار شود.

وی گفت: می‌توان برنامه‌های شاخص مهدوی که در مدارس و نواحی برگزار می‌شود را با هماهنگی صدا و سیما پوشش خبری و تصویری داد و برای ارتباط بیشتر بنیاد با مهدی یاوران و برنامه‌ریزی جلساتی با حضور استاندار و دیگر مدیران استان لیست مهدی‌یاوران و مدارسی که گروه مهدی یاور دارند، طبق روال سال‌های قبل در اختیار بنیاد قرار گیرد.

همچنین قابل ذکر است که این دوره مذکور از اول آبان لغایت نیمه اسفنده ماه سال جاری در مدارس اجرا خواهد شد و طبق توافق با آموزش و پرورش استان در پایان طرح جشن اختتامیه و تجلیل از مربیان مهدویت نیز صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا