اخبارلرستان

نشست هم اندیشی اعضای کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، نشست هم اندیشی اعضای کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و مسئول واحد خواهران بنیاد در تاریخ بیست و هشتم فروردین ماه برگزار شد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان در خصوص اهمیت تشکیل کانون مهدویت دانشگاه ها اظهار داشت: تشکیل کانون مهدویت منشاء حرکت و جریانات ارزشمند فرهنگی در دانشگاه است و برای ترویج فرهنگ صحیح مهدویت و مقابله با توطئه‌های دشمنان باید از ابزارهای مختلفی برای جذب دانشجویان و افزایش دانش و آگاهی آنان استفاده کرد.

وی گفت: با بهره‌گیری از آیات، روایات و احادیث مختلف می‌توان برای رصدکردن کاستی‌ها در زمینه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی و دینی گام نهاد. بنابراین فراهم کردن اتاق فکر، همچنین ارائه پیشنهاد و راه حل، از وظایف مهم استادان، صاحبنظران و فعالان عرصه فرهنگ و مهدویت است.

این مقام مسئول عنوان کرد: باید فعالیت‌های مناسبی در زمینه ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار در آن صورت پذیرد و اجرای برنامه‌های ویژه در تربیت و جذب دانشجویان و جوانان جامعه می‌تواند در این زمینه موثر باشد که این مهم از اولویت‌های کانون فرهنگی مهدویت است.

برگزاری نشست هم اندیشی اعضای کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان

برگزاری نشست هم اندیشی اعضای کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان

برگزاری نشست هم اندیشی اعضای کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا