اخبارهرمزگان

مصاحبه شرکت کنندگان دوره تربیت مربی مهدویت از شهرستان های میناب و رودان برگزار شد

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه هرمزگان در مصاحبه های شهرستانیِ میناب و رودان حاضر شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان هرمزگان، مصاحبه های شهرستانی شرکت کنندگان دوره تربیت مربی مهدویت از شهرستان های میناب و رودان، با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد فاضل پور استاد مرکز تخصصی مهدویت و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه هرمزگان، طی روزهای چهارشنبه سی ام و پنجشنبه سی و یکم خرداد ماه به ترتیب در میناب و رودان برگزار شد.

امیر محمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان گفت: باتوجه به اتمام مرحله ثبت نام حضوری و مجازی علاقمندان مباحث مهدویت به جهت شرکت در اولین دوره تربیت مربی مهدویت در هرمزگان به میزبانی بندرعباس، شاهد استقبال بی سابقه مهدی یاوران از بندرعباس تا دورترین نقطه استان یعنی پارسیان بودیم و بالغ بر ۴۰۰ شرکت کننده در طی چند روز از سراسر استان در این دوره ثبت نام کردند.

سرپرست بنیاد استان گفت: با توجه به اهمیت دوره و تخصصی بودن محتواهای علمی و آموزشی مهدویت و ارائه محتواهای به روز و کارشناسی شده از مباحث مهدویت به صورت جامع، کامل، تخصصی طی ۱۲۰ ساعته حضوری و مجازی به همراه آموزش و آزمون و در انتها ارائه گواهی معتبر از مرکز تخصصی مهدویت قم به شرکت کنندگان حائز رتبه آن هم به جهت صدور مجوز در راستای ارائه محتواهای آموزشی مهدویت در مراکز آموزشی متعدد با نظارت مرکز تخخصی مهدویت قم و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان، مصاحبه های حضوری به جهت شناسایی توانمندی ها و تخصص افراد با حضور اساتید برجسته، شاخص و متخصص برگزار می شود.

رضایی زارعی بیان کرد: اولین دور از مصاحبه های شهرستانی از دو شهرستان میناب و رودان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد فاضل پور استاد مرکز تخصصی مهدویت در سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان های میناب و رودان برگزارشد.

رضایی افزود: حجت الاسلام والمسلمین فاضل پور صبح روز چهارشنبه سی ام خرداد ماه به جهت انجام مصاحبه در سازمان تبلیغات میناب و سپس روز پنجشنبه سی ویکم خرداد ماه در سازمان تبلیغات شهرستان رودان حاضر شد.

زارعی در ادامه گفت : بیش از ۵۰ شرکت کننده خانم و آقا با تحصیلات حوزوی و دانشگاهی به عنوان طلبه، حوزوی، فرهنگی و جوانان علاقمند نسبت به مباحث مهدویت، از شهرستان های میناب و رودان در این مصاحبه حضور داشتند.

وی گفت : مصاحبه های دیگر شهرستان ها به ترتیب طی روزهای آتی برگزارخواهد شد و نتایج مصاحبه های صورت گرفته نیز از طریق تماس و کانال های اطلاع رسانی بنیاد استان هرمزگان به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد.

مصاحبه شرکت کنندگان دوره تربیت مربی مهدویت از شهرستان های میناب و رودان برگزار شد

مصاحبه شرکت کنندگان دوره تربیت مربی مهدویت از شهرستان های میناب و رودان برگزار شد

مصاحبه شرکت کنندگان دوره تربیت مربی مهدویت از شهرستان های میناب و رودان برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا